Sevgili Değiliz Ama Beni Seviyor Mu Testi

Sevgili değiliz ama beni seviyor mu testi nasıl yaparım? İkili ilişkilerde bir erkeğin ya da kadının, bir kişiye aşık olduğunu anlamak kolay gibi dursa da oldukça zordur. Bu nedenle insanlar nasıl karşı tarafın kendini sevip sevmediğini anlayabileceğini sorar. Bunun için düşünebileceğiniz farklı yönler vardır:

  1. Yapmayı sevmediğiniz şeyleri yapmanızı istememesi
  2. Sizinle tartışmasını sevmemesi
  3. Sık sık iletişim kurmak istemesi
  4. Size zaman ayırması
  5. Kızsa bile iletişim kurmayı bırakmaması
  6. Hayatınızda kalması için zorlama gerekmemesi
  7. Hatırlaması
Sevgili Değiliz Ama Beni Seviyor Mu Testi
Sevgili Değiliz Ama Beni Seviyor Mu Testi

Bunların dışında anlamanın farklı yolları da vardır. Sevgili değiliz ama beni seviyor mu testi nasıl yaparım diyorsanız bunların hepsini tek tek inceleyebilirsiniz.

Yapmayı Sevmediğiniz Şeyleri Yapmanızı İstememesi

Gerek kadınlar gerekse erkekler, karşı cinsten bir kişinin onu sevip sevmediğini kolayca anlayabileceğini düşünür. Ne var ki bir süre sonra beni seviyor mu anlayamıyorum, ne yapmalıyım sorusu sorulur. Bunun için düşünebileceğiniz, inceleyebileceğiniz farklı konular vardır.

Bunlardan bir tanesi yapmayı sevmediğiniz şeyleri yapmamanızı istememesi, onlara özen göstermesidir. Örnek olarak bisiklet binmeyi sevmiyorsanız bunu sık sık dile getirmemesi, konusunu açmaması veya bu konuda yorumlar yapmaması gösterilebilir.

Sizinle Tartışmasını Sevmemesi

İkili ilişkilerde tartışmalar farklı sebeplerden dolayı yaşanabilir. En yakın arkadaşlar bile farklı sebeplerden dolayı tartışabilir.

Ancak karşı cinsten bir kişinin sizi sevip sevmediğini anlamak istiyorsanız, sizinle tartışıp tartışmadığına bakabilirsiniz. Çünkü eğer sizi seviyorsa mümkün olduğu kadar tartışma yapmak istemeyecek, alttan alarak sizi üzmek istemeyecektir.

Sık Sık İletişim Kurmak İstemesi

Sevgili değiliz ama beni seviyor mu testi nasıl yaparım? Bunun için düşünebileceğiniz, deneyebileceğiniz farklı şeyler vardır. Küçük şeyler bile bazen büyük anlamlar taşıyabilmektedir. İletişim kurma da bunlardan bir tanesidir.

İlgini çekebilir:  Dekoratif Sıva Nasıl Yapılır?

Özellikle eskiye göre sizinle daha fazla iletişim kurmaya çalışması sizi sevdiğine yönelik bir işaret olabilir. Söz konusu iletişim farklı şekillerde olabilir. Örnek olarak SMS, telefon ile arama, bir arkadaşınıza sizi sorma ya da arkadaş ortamında sizinle daha yakın olmaya çalışma bunlardan bazılarıdır.

Sevgili Değiliz Ama Beni Seviyor Mu Testi
Sevgili Değiliz Ama Beni Seviyor Mu Testi

Size Zaman Ayırması

Tahmin edilebileceği gibi insanların hayatı oldukça yoğun geçer. Güç içerisinde okul, dersler, iş ve kişisel saatler oldukça önemli bir yer kaplar. Bu bakımdan çoğu zaman insanlar bir kişiyle konuşmak için yeterli zamanı ayıramaz. Ayırsa bile konuşmalar mümkün olduğu kadar kısa sürer. Çünkü kısa süre yapılması gereken şeye dönmek istenir.

Ancak karşı cins kişi ona mesaj attığınız zaman veya aradığınız zaman sizinle ilgileniyorsa, zaman ayırıyorsa ve konuşacak bir şey bulamasa bile konuşmaya devam etmek istiyorsa sizi sevdiği buradan anlaşılabilir.

Kızsa Bile İletişim Kurmayı Bırakmaması

Her ne kadar insanlar sevdikleri kişiyle tartışmak istemese de bazı durumlarda tartışmalar kaçınılmaz olabilir. Ancak kişi sizi seviyorsa tartışmadan sonra mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime kurarak konuşmaya ya da özür dilemeye çalışır.

Bu bakımdan tartışmasına rağmen sizinle iletişime devam etmeyi sürdürmesi veya kendini affettirmeye çalışması, size değer verdiğini ve sevdiğini gösterir.

Hayatınızda Kalması İçin Zorlama Gerekmemesi

Her ne kadar pek çok kişi tahmin etmese de insanların arkadaşlarının hayatında kalmasını istiyorsa çaba göstermesi gerekir. Örnek olarak bir arkadaşınızı aramaz, mesaj atmaz ya da nasıl olduğunu sorup onunla ilgilenmezseniz bir süre sonra hayatınızdan çıkar ve artık yakın arkadaşınız olmaz. Bunun yanı sıra konuşmaların kısa kesilmesi, ilgisiz tavırlar sergilenmesi de bir süre sonra aynı duruma yol açar.

Bu bakımdan bir insanın hayatınızda kalmasını istiyorsanız, çaba sarf etmeniz gerekir. Ancak bu tek taraflı değil iki taraflı olmalıdır. Ancak bir kişi sizi duygusal anlamda seviyorsa, onu hayatınızda tutmanız için özel bir çaba sarf etmeniz gerekmez.

İlgini çekebilir:  Sevgili Günü Çiçekleri

Hatırlaması

İnsanlar hayatları boyunca akıllarında pek çok şey tutar. Dersler, işle ilgili konular bunlardan sadece bazılarıdır. Bu bakımdan bir insanın sizin doğum gününüzü, ilk tanışma yıldönümünüzü ya da konuşmaya başladığınız ilk günü hatırlaması onun hayatında özel bir yere sahip olduğunuzu gösterir.

Eğer sevgili değiliz ama beni seviyor mu testi nasıl yaparım, nasıl beni sevdiğini anlarım diyorsanız tüm bunları inceleyebilir ve bunun sonucunda bir fikre sahip olabilirsiniz.

Oylama post

Yorum yapın