Erkekleri Yerle Bir Eden 4 Cümle

Erkekleri etkileyen sözler, onların kalbini eritir ve ilgisini arttırır. Kadınlar, erkeklerin kalbine dokunabilmek için güzel sözler seçmek isterler. Erkekleri eriten sözler genelde romantik, samimi ve özgüvenli sözlerdir. Aşk, tutku, güç, cesaret, sevgi gibi temalar içeren sözlerle erkeklerin kalbini kazanabilirsiniz. Bu sayede erkekleri etkilemek isteyen kadınlar, onların üzerinde psikolojik olarak hakimiyet kurabilecek ve onlara her istediklerini yaptırabilecek bir repertuara sahip olacaklardır. Erkekleri yerle bir eden 4 cümle gerçekten de birçok kadına erkekleri elde etme fırsatını sunmuştur, Birkaç örnekle başlayabiliriz;

Erkekleri Yerle Bir Eden 4 Cümle
Erkekleri Yerle Bir Eden 4 Cümle
  • Erkekleri yerle bir eden 4 cümle içerisinde bulunan bir cümle gizli yetenek ve insan sarrafı olmak üzerine kuruludur. Genel itibariyle bütün kültürlerde ve dillerde şöyle bir yapıya sahiptir: “Ne kadar gizli yeteneğin var ve insanlara baktığın zaman onları ne kadar keskin bir gözde tanıyabilme kabiliyetine sahipsin! Adeta bir kuyumcu hassasiyetiyle ölçüp biçiyor ve onları belki de kendilerinden çok daha iyi tanıyorsun.

İşte bu cümle, yine birçok araştırma verisinin bize sunduğu bilgiye göre erkekler üzerinde inanılmaz bir etki yaratmakta ve onların, bu cümleyi kuran kadına aşk ile bağlanmasına yol açmaktadır.

  • Şimdi de bir diğer cümleye bakalım “Her işi kolaylıkla başarabilme gibi bir özelliğin var. Sanki karşına çıkan bütün engelleri tereyağından kıl çeker gibi kolaylıkla aşıyorsun ve her soruya verilecek bir cevap bulabiliyorsun.

Araştırma verilerine ve psikologların beyanlarına bakılırsa, bu cümle, erkeğin ruh dünyasında tarifi imkansız bir duygu seli yaratarak onun bütün duygularının kadın tarafından ele geçirilmesine kapı aralamaktadır. Bu nedenle erkeğin bu yönüne gönderme yapmak ve onun gizli yetenekleri ile engellerin üstesinden gelebilme özelliğine vurgu yapmak, daima etkili olagelmiş bir taktiktir.

  • Yine erkekleri yerle bir eden 4 cümle içinde bulunan fakat kadınlar tarafından çokça kullanılmadığı tespit edilen başka bir cümle de şudur: “Bu aralar genetik yapı ile ilgili biraz araştırma yaptım, bu araştırmalar sırasında senin genetik yapını da düşünüp göz önünde bulundurdum. Nihayet şöyle bir kanıya vardım ki sen gerçekten seçilmiş bir gen havuzundan geliyorsun. Çünkü vücudunun her bir organı tamamen mükemmel bir şekilde orantılı duruyor.”
İlgini çekebilir:  Furmark Testi Nasıl Yapılır?

Erkekler, genellikle kendilerini çevrelerindeki diğer insanlarla kıyaslayıp onlardan geri planda ve daha aşağıda olduklarına dair aşağılık psikolojisi ile hareket ederler. Bu anlamda takdir edilmeyi bekler ve daima özlerler.Onun genetik yapısına yapılan bu özel vurgu ve güzel gönderme, onun aşağılık psikolojisinden kurtulup özgüven kazanmasına katkı sağlayarak bu cümleyi sarf eden kadına eğilim göstermesi ile sonuçlanacaktır. Bu nedenle onun üstün özelliklerini genetik vurgu içerisinde ön plana çıkarmak, daima güzel sonuçlar doğurur.

  • Baş Karakter Vurgusu “Dün gece bir film seyrediyordum, filmdeki baş karakter bana birini anımsatıyordu, fakat kim olduğunu ilk başta çözemedim. Sonra bu kadar yetenekli ve yakışıklı kim olabilir diye kendi kendime sorunca sen aklıma geldin ve gerçekten de başrol oyuncusunun tıpatıp sana benzediğinden emin oldum.”

Bir erkeğin aklından çıkmamak için genellikle yukardaki cümleleri kullanıp bu tarz mesajları atarak erkeğin aklında daha kalıcı hale gelebilirsiniz.

Erkekleri Yerle Bir Eden 4 Cümle
Erkekleri Yerle Bir Eden 4 Cümle

Erkeklerin Duymak İstemeyeceği Cümleler

İletişim kurarken, erkekleri daha iyi anlamaya ve onların duygularına saygı duymaya özen göstermek önemlidir.

  • Erkekler, evlilik konusunda genellikle baskı altındadır. “Sen ne zaman evleneceksin?” gibi bir cümle, erkeğin kişisel hayatı hakkında duygusal bir baskı yaratabilir ve onları gereksiz stres altına sokabilir. Bunun yerine, kişisel hayatları hakkında sorular sormak yerine, ilgi alanları ve hobileri hakkında konuşarak erkekleri daha rahat ve kendilerine daha yakın hissettirebilirsiniz.
  • Erkekler, yapacakları işlerde başarılı olmak ve güçlü bir figür olmak istedikleri için, “Sen yapamazsın” gibi bir cümleyi duymak, kendilerine karşı ciddi bir darbe olabilir. Bu cümle, erkeklerin kendine güvenini sarsabilir ve onları motive eden güçlü bir faktör olan başarı hissinden mahrum bırakabilir. Bunun yerine, “Sen bunu yapabilirsin” tarzında pozitif bir yaklaşım, erkekleri motive eder ve kendilerine olan güvenlerini artırır.
  • “Başka erkeklerde bunu yapar” gibi bir cümle, erkeğin kendine olan saygısını zedeleyebilir. Bu cümle, erkeğin kişisel özelliklerini ve seçimlerini, diğer erkeklerle karşılaştırarak, onun kendine olan güvenini azaltabilir. Erkeklere karşı daha yapıcı bir yaklaşım, onların kişisel seçimlerine saygı duymak ve onları desteklemektir.
  • Erkeklerin, geleneksel olarak belirlenmiş davranış kalıpları vardır. Bu nedenle, “Sen erkek gibi davranmıyorsun” gibi bir cümle, erkeğin cinsiyet kimliği hakkında kuşkular oluşturabilir ve onları kırılabilir hale getirebilir. Bu nedenle, bu tür cümleler yerine, erkeklerin kendilerine uygun olan davranışları sergilemelerine izin vermek ve saygı göstermek önemlidir.
Oylama post

Yorum yapın