Aslan Burcu Erkeği Kıskanırsa Ne Yapar?

Aslan burcu erkeği kıskanırsa ne yapar? Kıskandığını nasıl anlarım? Her erkek gibi Aslan burcu erkekleri de sevgililerini ya da eşlerini kıskanır. Kadınlar buna rağmen kıskanıldığını nasıl anlayabileceğini de bilmek ister.

Eğer partneriniz aslan burcu ise ilk olarak son derece kıskanç olabileceğini bilmeniz gerekir. Bu nedenle genellikle bunu kolayca anlamanız mümkündür. Ne var ki anlayabilmek için bazı yöntemler, yollar da vardır. Bunlardan biri sizin onu kıskandırdığınız gibi, onun da sizi kıskandıracak olmasıdır.

Aslan adamınızın kıskandığının ilk ve en önemli işareti budur. Genellikle onunla takılan ya da ona ilgi gösteren kadınların yanında duruyorsa, bu sizi kıskandığını göstermenin bir yoludur.

Aslan Burcu Erkeği Kıskanırsa Ne Yapar?
Aslan Burcu Erkeği Kıskanırsa Ne Yapar?

Aslan Burcu Erkeği Kıskanç Mı?

Aslan burcu kıskançlık seviyesi yüzde 110 olarak verilmektedir. Bu bakımdan sevdikleri zaman kıskanç oldukları görülür. Bunun dışında aşk hayatında da sahiplenicidir. Kendilerini partnerlerine adarlar ve aynı bağlılığı geri ister.

Aslan erkekleri devasa egolarıyla tanınırlar. İlgi odağı olmayı da sever. Bu bakımdan başka erkekleri yanınızda görmüşse ya da tek taraflı veya karşılıklı bir ilgi sezmişse aşırı derecede sizi kıskanabilir. Bu bakımdan aslan burcu bir erkeği kıskandırmak kolaydır.

Her ne kadar kulağa normal gibi görünse de bir ilişkide bu şekilde kıskandırmaya çalışmak zarar vererek ayrılmalara neden olabilir. Bu bakımdan başvurulmaması tavsiye edilir.

Kıskandığı Nasıl Anlaşılır?

Her ne kadar erkekler kıskandığı zaman bunun kolay bir şekilde anlaşılabileceği düşünülse de bu böyle değildir. Bazı erkekler bunu partnerlerine belli etmeyebilir. Özellikle aslan burcu partnerini kıskandığı zaman bunu içine atmayı düşünebilir. Bu bakımdan bazen yüzeysel olarak anlamak zor olabilir. Aslan burcu erkeği kıskanırsa ne yapar diyorsanız genel anlamda,

  1. Sosyal medya paylaşımları,
  2. Arkadaşlarına bu durumu bahsetmesi,
  3. Kendine dikkat etmesi,
  4. Tavır değişikliği yaşanması,
İlgini çekebilir:  Boğa Burcu Kadını Cinsellik

Gibi bazı durumlar gözlemlenebilir. Bunların hepsi aşağıdan görülebilir.

Aslan Burcu Erkeği Kıskanırsa Ne Yapar?
Aslan Burcu Erkeği Kıskanırsa Ne Yapar?

Sosyal Medyada Paylaşım Yapması

Aslan burcu erkeği kıskanırsa ne yapar? Kıskandırma çabalarının yanı sıra farklı yöntemler de yine aslan burcu erkekleri tarafından tercih edilebilir. Bunlardan bir tanesi de sosyal medya üzerinden paylaşım yapmasıdır.

Bu durumda özellikle belirleyici olarak ilişkide deneyimlerini, kıskançlık ve bununla ilgili sorunlarını paylaşır. Eğer aniden bununla ilgili olarak paylaşımlar gerçekleştirmeye başlamışsa sizi kıskandığının bir işaretidir.

Arkadaşlarına Bahsetmesi

Aslan burcu erkekleri kıskandığı zaman bunu arkadaşlarına bahsedebilir. Ancak bu birçok erkekte ortak bir özelliktir. Zira konuşma, karşılıklı olarak dertleşme esnasında arkadaşına sizi kıskandığını ve bunun nedenini anlatabilir.

Bu bakımdan aslan burcu erkeğinin kıskandığını nasıl anlarım diyorsanız, mümkünse onlarla konuşmak da önerilir. Eğer sizi kıskandırmaya çalışmıyorsa, sosyal medya paylaşımlarına da başvurmamışsa en yakın arkadaşına birkaç soru sormak cevap almanıza olanak tanıyabilir.

Kendine Dikkat Eder

Eğer aslan burcu sevgiliniz birden daha fazla kendine dikkat etmeye başlamışsa bu da sizi kıskandığının bir göstergesidir. Örnek olarak giyim tarzına aniden daha fazla önem vermesi ya da aniden spor salonuna daha sık gitmeye başlaması ya da kişisel bakımına ekstra özen göstermesi sizi kıskandırmaya çalıştığını gösterir

Tavır Değişikliği Yaşanması

Buna karşılık kendine hakim olabilen bir burçtur. Kıskanmayı da kıskanılmayı da sever. Özellikle karşı cins tarafından kıskanılmak da egosunu yükseltebilecek bir durumdur. Ne var ki kendisi sizi kıskanmışsa alıngan ve kırılgan bir yapı sergiler.

Bunu dışarı göstermek istemedikleri için genellikle kendi içine atmayı tercih eder. Bu da ilişkide farklı problemlere neden olabilir.

Aslan Erkeği Aşık Olduğu Kadına Nasıl Davranır?

Peki aslan erkeği aşık olduğu kadına nasıl davranır? Bu soru özellikle bir ilişki başlamadan önce kadınlar tarafından sorulur.

İlgini çekebilir:  Güzel Kadınlarla Sohbet

Aslan burcu erkeklerin genel olarak aşk için bir tutkusu vardır. Bu nedenle sizden hoşlanmışsa ya da aşık olmuşsa kolay şekilde anlamanız mümkündür. Ancak yine de emin olmak istiyorsanız özellikle dikkat etmeniz gereken bazı noktalar da vardır. İletişim halinde olması bunlardan biridir.

Eğer size karşı ilgisi varsa, aslan gerekli sürekli mesaj atacak veya sizi arayacaktır. Bir ihtiyacınızın olup olmadığını da öğrenmek ister. Fiziksel olarak yanınızda olamasa da varlığını hissetmenizi diler. Ancak aynı şeyin kendisine yapılmasını da bekler.

Oylama post

Yorum yapın